17.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » меѓународен транспорт
МАКЕДОНИЈА

Спречен меѓународен транспорт на дрога во вредност од околу 250.000 евра

M T
Полициски службеници од Полициската станица за Граничен надзор „Охридско Езеро“, во соработка со Одделението за прекуграничен криминал при РЦ за гранични работи Запад при БЈБ,...