10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » луксузна куќа
БИЗНИС

Шефот на „Астра зенека“ си купи нова луксузна куќа во австралискиот Беверли Хилс

M T
Генералниот директор на „Астра зенека“ се почести со нова куќа во отмениот кварт Мосман во Сиднеј. Населбата е еден вид австралиски Беверли Хилс, а за...