14.8 C
Скопје
4. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » ловоров лист
Здравје

Чај кој ја “решава” кашлицата преку ноќ: Доволни се само неколку ловорови листови за да изгледате како нови

M T
Дали некогаш сте се запрашале зошто ловоровиот лист се става практично во сите јадења – поради неговата неверојатна лековита моќ. Верувале или не, чајот од...