25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » квалитетни политики
МАКЕДОНИЈА

„Млади локално заедно“ во Бутел: Градиме квалитетни политики за младите, за нашите врсници да останат дома

M T
Караванот „Млади локално заедно“ на СДММ денеска на работна среда со младите од ЛК Бутел, ЛК Чаир, ЛК Шуто Оризари и ЛК Чучер Сандево. Трибината...