21.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » кобра
МОЗАИК

Ставил кобра во креветот на жената, доби двојна доживотна казна затвор

M T
Индиецот кој беше прогласен за виновен за убиство на сопругата со гризење кобра додека спиеше, доби ретка казна од двоен доживотен затвор. 28 -годишниот Сорај...