11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » книга на жалост
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Отворена книга на жалост за прерано починатиот доктор Трајче Нешковски

CENTAR MKD
По повод прераната и ненадејна смрт на нашиот најдраг другар Трајче Нешковски, во седиштето на СДСМ во Скопје отворена е книга на жалост, информираат од...