11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Кети Гетева
CentarМакедонија

Катерина Гетева од Алфа телевизија се сели кај Венко Филипче – Таа ќе била новиот координатор за односи со јавност

CENTAR MKD
Новинарката Катерина Гетева во Министерството за здравство е ангажирана како одговорна на Секторот за односи со јавноста, соопштија од Министерството за здравство Министерството нема портпарол,...