21.8 C
Скопје
27. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » карма
МОЗАИК

ЗАПОЗНАЈ ГИ 12-те ЗАКОНИ НА КАРМАТА: Ако не ги следиш, очекувај да ти се вратат како БУМЕРАНГ!

M T
Според експертите, често има заблуди за тоа што всушност е кармата и како таа е поврзана со нашите животи. Оваа статија ќе помогне да се...