25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » граѓанска трибина
МАКЕДОНИЈА

СДСМ: Граѓанска трибина во Битола „Најдоброто за нашата општина“ во 20.00 часот

M T
Денеска 23.07.2021 (петок) со почеток во 20.00 часот во Битола (Ракометно игралиште кај Градски парк) ќе се одржи граѓанска трибина под мотото „Најдоброто за нашата...
МАКЕДОНИЈА

Граѓанска трибина во Пробиштип „Најдоброто за нашата општина“ во 20.00 часот

M T
Денеска 21.07.2021 (среда) со почеток во 20.00 часот во Пробиштип (Секундарен Плоштад Пробиштип) ќе се одржи граѓанска трибина под мотото „Најдоброто за нашата општина“. На...