10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » голоб
МАКЕДОНИЈА

Пендаровски се сретна со новиот словенечки премиер Роберт Голoб

M T
Претседателот Стево Пендаровски денеска во рамки на НАТО Самитот се сретна со Роберт Голоб, претседател на Владата на Република Словенија. Честитајќи го формирањето на новата...