20.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дигитален систем
МАКЕДОНИЈА

Заев од Стрмица: Воведуваме дигитален систем за контакт на граѓаните со градоначалниците и советници

M T
„Ќе воведеме дигитален оналјн систем за директен контакт на градоначалниците и советниците со граѓаните со цел брза и ефикасна размена на информации за сулуги од...