10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дебар маало
МАКЕДОНИЈА

Падна дрво во Дебар Маало – лесно е повредено дете и оштетен е автомобил

M T
Во скопската населба Дебар Маало во непосредна близина на влезот на основното училиште „Коле Неделковски“ синоќа паднало дрво кое лесно повредило едно дете и оштетило...