11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » чкртање
CentarМозаик

Несвесното чкртање на хартија открива многу за вас: Какви форми цртате?

M T
Обрнете внимание на она што најчесто го цртате бидејќи овие форми доаѓаат од вашата потсвест и кажуваат многу за вас. Откриваат дали сте осамени, што...