15.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » чинии
МОЗАИК

Една од најздравите намирници: Неколку причини зошто кељот треба да се најде во нашите чинии

M T
Кељот се смета за една од најздравите и најхранливите растителни намирници што постои. Кељот е член на семејството на зелка, а листовите можат да бидат...