26.8 C
Скопје
16. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бојана
Centar Македонија

Филипче: Кротката убавица Бојана како лавица го победи карциномот (ВИДЕО)

CENTAR MKD
Министерот за здравско Венко Филипче на социјалните мрежи објави видео од уште една млада пациентка која го победи карциномот во текот на лекувањето на Детската...