11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бар
Свет

30 истрели кон бар во Берлин – повредени тројца мажи од Нови Пазар

M T
Тројца мажи од Нови Пазар се ранети синоќа во пукање пред кафеана на берлинската улица Милерштрасе, јаввија регионалните медиуми. Тие биле пренесени во болница со...