11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » автобуски линии
МакедонијаЛокално

ЈСП: Изменет сообраќаен режим на неколку автобуски линии

M T
ЈСП информира дека денеска, 23 јули, после 17 часот, поради изведување на градежни активности на дел од булеварот „Кузман Јосифовски Питу“, на потегот од семафорите...