9.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » австриски пазар
CentarБизнисВо тренд...

Македонската компанија „Брејнстер“ го освојува австрискиот пазар со обуки за дигитални вештини

CENTAR MKD
Најпознатата македонска компанија од сферата на образованието базирано на потребите на индустријата, по пет години од своето постоење во земјава се шири во Европа. Брејнстер...