Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : активни ивестиции

Македонија

Царовска: Во Прилеп имаме активни инвестиции во образовната инфраструктура во вредност од 60 милиони денари

M T
Прилеп е една од општините која се наоѓа на инвестициската агенда на Министерството за образование и наука, каде во моментов имаме активни инвестиции во вредност...