18.8 C
Скопје
16. јуни 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Невреме погоди делови од Македонија

Нестабилно со грмежи и услови за пороен дожд беше во кочанско, а потоа во Радовишко и кон Огражден, соопштија од УХМР.