34.8 C
Скопје
13. јуни 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Хороскопски знаци кои ги очекува голем прилив на пари до крајот на следната недела

Хороскопски знаци кои ги очекува голем прилив на пари до крајот на следната недела.

ОВЕН

Пред вас е уште една успешна недела за пари. Парите се лепат за вас, a покрај пари ќе добиете и вредни подароци.

БИК

Планетите во вашиот знак ви даваат одлични можности на сите полиња од животот. Моментално сте еден од најмоќните знаци на Зодијакот, па ќе имате и многу пари.

ЈАРЕЦ

Со помош на креативна енергија и уникатни идеи, можете да заработите пари на основа на големи проекти.

СТРЕЛЕЦ

Добрите аспекти на Сатурн ќе поттикнат да ги добиете парите што сте ги заработиле со напорна работа. Тоа може да биде работа што ја работите од дома, како и дополнителен проект со скратено работно време.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Риби./Извор:Makfax