5.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
фото Centar.mk
МАКЕДОНИЈА

Жена нападната во маркет во Сарај, полицијата истражува

На 09.02.2024 во 20.30 часот во СВР Скопје жена(38) од Скопје пријавила дека во маркет во с.Сарај-скопско била физички нападната од лице(58).

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.