4.8 C
Скопје
28. ноември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Охриѓанец нападнат во казино

Дваесет и осумгодишен маж од Охрид во текот на ноќта бил физички нападнат во казино.

Како што објави полицијата, зад нападот стојат две лица од градот.

По целосно расветлување на настанот, против напаѓачите ќе биде поднесена соодветна пријава.