20.8 C
Скопје
25. јуни 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
.МЕТЕОCENTARМАКЕДОНИЈА

Еве какво ќе биде времето денес

Наутро свежо, преку денот сончево и топло со слаб до умерен ветер од јужен правец. UV=6

Во Скопје сончево со слаб јужен ветер.