23.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МЕТЕОCENTARМАКЕДОНИЈА

Еве какво ќе биде времето утре

Наутро свежо, преку денот сончево и топло со слаб до умерен ветер од јужен правец. UV=6

Во Скопје сончево со слаб јужен ветер.