15.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Исчезна 17 годишно момче од Скопје, полицијата трага

На 02.09.2023 во Полициската станица Шуто Оризари, било пријавено дека од домот се оддалечил 17 годишник од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.