30.8 C
Скопје
13. јуни 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Во пукање попладнево во Скопје рането едно лице

„ А.Б. пријавил дека во Визбегово кон него пукал И.А. и го повредил“, велат од МВР.

Инцидентот се случил околу 17 часот.