11.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈАИЗБОР

И “Овој свет” на Тоше Проески го осветли Собранието на Денот на македонскиот јазик

И “Овој свет” на Тоше Проески го осветли Собранието на Денот на македонскиот јазик