Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Охриѓанец ја натепал мајка си

Дваесет и седумгодишен охриѓанец физички ја нападнал својата мајка.

Од МВР информираа дека насилството се случило вчера во семејниот дом.

По документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.