6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈАИЗБОР

Владата закажа нова седница

Владата на Република Северна Македонија, денеска, 01.02.2023 година (среда) ќе одржи седница.

За заклучоците и одлуките по точките од дневниот ред, јавноста ќе биде информирана по завршувањето.

Повеќе детали наскоро.

Спонзорирано: