Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Скопјанка во сопствениот двор нападната од друга жена

Како што соопшти полицијата денеска по полноќ во 00.45 часот М.Е.(68) од Скопје пријавила дека на 17.01.2023 околу 16.00 часот во дворот од семејната куќа на подрачјето на Гази Баба, по претходна вербална расправија, била физички нападната од едно женско лице, објави полицијата.

Од полицијата велат дека Се преземаат мерки за расчистување на случајот.