Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Ужас: Силувана 22 годишна скопјанка

На 13.01.2023 во 20.45 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 22 – годишна девојка од Скопје пријавила дека нејзиното момче (24) од Скопје извршило обљуба врз неа.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.