Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Локално

Вонредна прес конференција на Данела Арсовска

Вонредна прес-конференција на градоначалничката на град Скопје ќе се одржи денес (12.01.2023) четврток, во 13.30 часот во просториите на Советот на град Скопје.