Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Син го нападнал неговиот 66 годишен татко

Како што објави полицијата вчера во 03.00 часот во Гостивар, од страна на полициски службеници од Полициската станица Гостивар бил лишен од слобода В.С.(28) од Гостивар, поради тоа што физички го нападнал неговиот 66-годишен татко.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, велат од МВР..