Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

ВЕЧЕРВА: Голема акција на полицијата, се апсат и полицајци

МВР во координација со ОЈО за гонење на организиран криминал и корупција спроведуваат заедничка акција на ГП Табановце, се апсат полицајци инволвирани во коруптивни дејства јавува Centar.mk.