11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

(ДРАМАТИЧНО ВИДЕО) ГОРАТ БАРАКИ КАЈ РАМПА – Дојдоа и пожарникарите

Голем пожар во близина на центарот на Скопје кај Рампа, каде горат стари бараки во близина на дуќани.

Пожарникарите се на терен.