16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Мицкоски денеска беше фатен како режира крваво сценарио со неговите коалициски партнери, сакаше да ја втурне цела земја во хаос!

Соопштение на СДСМ:

Мицкоски денеска беше фатен како режира крваво сценарио со неговите коалициски партнери, сакаше да ја втурне цела земја во хаос. Не успеа. Затоа очајно бега од одговор, погледнете.