16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија

(Видео) ДПМНЕ креира тензии во Собранието

Опозициската ДПМНЕ креира тензија, не сакаат мандат на судиите да се продолжи, за да се спасат од некои криминални предмети во кои се навлезени неколку познати актери, обвини власта.