27.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Мозаик

Неочекуван прилив на пари за овие хороскопски знаци до крајот на јуни

Два хороскопски знаци до крајот на месецов ќе имаат големи прилики што се однесува до парите и работата. За овие два знаци следат убави вести, не ја пропуштајте шансата!

ЈАРЕЦ
Ќе остварите пријателства кои ќе ви помогнат во деловни соработки и планови. До крајот јуни може да се надевате на неочекуван прилив на пари. Игрите на среќа дефитивно ќе ви донесат добивка која ќе реши голем број од вашите проблеми, а и фиксните парични средства ќе ги добиете навремено.

ЛАВ
За повеќето Лавови од средината на јуни следува ненадеен прилив на пари, но и можности на голема заработка со ризични работи, односно преку вложувања. Не се плашете да ризикувате, периодов ви одат од рака добрите одлуки.