9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Владата закажа седница за во 16 часот

Владата на Република Северна Македонија, денеска, 25.11.2021 година (четврток) ќе ја одржи 121-та редовна седница.

За заклучоците и одлуките од седницата, којашто е предвидено да започне во 16:00 часот, јавноста ќе биде информирана со соопштение, веднаш по нејзиното завршување.