28.8 C
Скопје
27. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Нападната вработена во скопските клиники

Вработена во скопските клиники вчера била нападната пред една од клиниките по нејзиното работно време.

Како што пријавила во полиција, нападот се случил по претходно недоразбирање со К.К.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.