8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Мозаик

Хороскопски знаци за 10 години: Кој ќе се збогати, а кој ќе заврши во затвор?

Забавен хороскоп кој стана хит на социјалните мрежи ја „предвидува“ иднината на вашиот хороскопски знак врз основа на вашето претходно однесување.

Овен: Оженет

Бик: Купува милениче

Близнаци: агент на ФБИ

Рак: Оди на куп концерти

Лав: бездомник без динари

Девица: Играње низ кафеана

Вага: Во затвор

Скорпија: verубител на опијати

Стрелец: Милијардер

Јарец: Сопственик на библиотека

Водолија: Славна личност

Риби: Во ментална институција