Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Ужас: Кумановец силувал малолетничка

„Вчера во 20 часот, 35-годишна жителка на Куманово пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од Б.Н. од Куманово, со кого од претходно се познавала“, велат од МВР.

Кумановец силувал малолетничка, а случајот во полицијата го пријавила мајката на девојчето, информираат од полицијата.Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

МАРКЕТИНГ