Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Го отсекла врвот од варено јајце… Она што го направила е генијално (Видео)

Го отсекла врвот од варено јајце… Она што го направила е генијално (Видео)

Велигден е празник кога многу луѓе бојадисуваат и украсуваат јајца.

Секоја година се бараат нови и што подобри идеи поврзани за украсувањето јајца, а следното видео прикажува некои супер трикови кои дефинитивно ќе ве воодушеват.

Потребни ви се: јајца, сенф, мајонез, млеко, бибер во зрно

Во видеото во прилог погледнете ги фантастичните трикови…

error: Соддржината е заштитена.