Секогаш во средиштето на збиднувањата...

(Фото) Скопје блесна во новогодишно руво – празничната магија може да започне

– Дел од новогодишното украсување на градот. 1-ви декември. Нека започне новогодишната еуфорија, порача градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов.

спонзорирано: