Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ФОТО: Џенифер Анистон си направи Инстаграм и фејсбук профили и објави фотографија со нив

Холивудкста актерка Џенифер Анистон им се придружи на многу познати личности и конечно направи профил на Инстаграм.

-Сега сме „пријатели“ на Инстаграм. Здраво Инстаграме – порачала Џенифер во опис на фотографијата со легендарната екипа актери од популарната серија „Пријатели“.