Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Ексклузивно видео на ТВ21: Бојан Јовановски на носилки изнесен од обвинителството

Бојан Јовановски – Боки 13 со носилки е изнесен од обвинителството за организиран криминал и висока корупција, јавува репортерот на ТВ21 од терен.

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Бојан Јовановски на носилки изнесен од обвинителството

Gepostet von TV21 am Dienstag, 8. Oktober 2019

error: Соддржината е заштитена.