Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Без вода дел од корисниците во Аеродром

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека поради изведување водоводен приклучок ф-300мм на ул.Владимир Комаров бб, прекинато водоснабдување денеска ќе имаат дел од корисниците на ул.Владимир Комаров, „Вучко Компани“, Пензионерскиот дом, „Тинекс“ и „Хотел Порта“ од 9:00 часот до завршување на приклучокот.

Анкета во живо

Кој е победник во вечерашниот ТВ Дуел на Канал 5?

View Results

Loading ... Loading …

Loading…


Во тренд…