Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Скопјанец нападнат на „Партизанска“ по расправија во кафуле

Од МВР во дневниот билтен информираат дека на нападот претходело недоразбирање во угостителскиот објект.

Дваесет и осумгодишник од Скопје пријавил дека синоќа во 3 часот пред угостителски објект на булеварот „Партизански одреди“ бил физички нападнат од страна на едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.

error: Соддржината е заштитена.