Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Синот на Мијалков заработи казна од полицијата

Лицето Ј.М. го паркирал непрописно својот џип Мерцедес, но некаде пред полноќ, станал плен на сообраќајната полиција, јави Слободен Печат.

Синот на Сашо Мијалков Ј.М. синоќа заработи казна од полицијата, дознава од очевидци на настанот.

Лицето Ј.М. го паркирал непрописно својот џип Мерцедес, но некаде пред полноќ, станал плен на сообраќајната полиција, која му пишала казна, потврдуваат од МВР.

Засега не се познати повеќе детали во врска со изречената казна од полицијата.

error: Соддржината е заштитена.